انتشار آپدیت جدید اپلیکیشن Wunderlist برای آی او اس و پشتیبانی از ۳ دی تاچ

انتشار آپدیت جدید اپلیکیشن Wunderlist برای آی او اس و پشتیبانی از 3 دی تاچ

اپلیکیشن سازنده فهرست وظایف ووندرلیست، به تازگی و طی یک بروزرسانی به ظاهری جدید و پشتیبانی از قابلیت ۳D Touch در نسخه iOS مجهز شده. رابط کاربری جدید بسیار ساده و در عین حال زیباست؛ فهرست ها در اولویت و صف اول آیتم های موجود در آن قرار گرفته اند و حجمی که قبلا تصاویر پروفایل در آن اشغال می کردند به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

با اشاره روی هر فهرست در منوی خانه، ریز جزئیات هر فهرست را مشاهده می کنید و قادرید مواردی همچون وظایف فرعی، یادآور و یادداشت را به آنها بیفزایید. مضاف بر این حالا و با پشتیبانی از ۳D Touch، یک فشار کوچک بر روی آیکن ووندرلیست کافیست تا بتوانید از صفحه خانه آیفون، به QuickAdd برای اضافه نمودن یک وظیفه جدید به فهرست های اپ دسترسی داشته باشید.

با ۳D Touch ضمنا می توانید روزانه فهرست های انجام کار خود را چک کنید. یک فشار اضافی بر آیکن اپلیکیشن می تواند فهرست انجام کارهای مربوط به هر روز را برایتان به نمایش درآورد. همچنین در ووندرلیست با بهره گیری از ۳D Touch، می توانید در منوی فهرست ها انگشتتان را با اندکی فشار روی هر فهرست نگه داشته تا بتوانید نگاه سریعی به محتویات آن بیندازید.

نسخه بروز شده ووندرلیست را می توانید همین حالا از اپ استور دریافت کنید.