با Netspot Pro کارایی WiFi را افزایش دهید

با Netspot Pro کارایی  WiFi را افزایش دهید

یکی از مشکلات اکثر کاربران پایین آمدن کیفیت WiFi ، وجود نقاط کور و کاهش سرعت تبادل اطلاعات است.تمامی این موارد بون آنکه بدانیم چه باید بکنیم و چگونه امواج ارسال مودم را مدیریت بکنیم امکان پذیر نیست.

بسیار از تقویت کننده ها متفاوت در نقاط مختلف خانه یا محل کار استفاده میکنند اما باز هم مشکلات سرجایشان باقی‌ می‌ماند.

به نظر میرسد زمان خداحافظی با این مشکلات فرا رسیده است ، یک تیم برنامه‌نویسی واقع در آتلانتا آمریکا برنامه‌ای را با نام Netspot طراحی و ساخته‌اند که عملا شما را از یک کاربر ساده به یک متخصص در امور نتورک تبدیل میکند! این برنامه با ظاهری گرافیکی و دقتی بالا توانایی ترسیم نقشه‌ی  سیگنال‌های وای فای را در اطراف و پیرامونتان را دارا می‌باشد.

ظاهر این برنامه‌ که بسیار شبیه رادارهای فرودگاهها طراحی شده به شما در تشخیص نقاط کور ، مناطق تداخل امواج ، هم کاناله شدن وای فای و … کمک شایانی میکند.پس از شناسایی ایرادات میتوانید به آسانی و با جابجا کردن مودم یا روتر یا گذاشتن تقویت کننده‌های سیگنال در نقاط مختلف کیفیت دریافت WiFi را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

این برنامه مختص سیستم عامل مک طراحی شده و میتوانید آن را از طریق استور مک و یا سایت http://www.netspotapp.com دریافت کنید البته نسخه‌ی Pro این برنامه که قابلیتهای بیشتر و پیشرفته‌تری دارد در حدود ۵۰ دلار قیمت داشته و فعلا خبری از نسخه‌ی کرک شده‌ی آن خبری نیست.