عرضه آیفون ۴ اینچی و تخفیف ۵۰ درصدی آیفون ۵اس

عرضه آیفون ۴ اینچی و تخفیف ۵۰ درصدی آیفون ۵اس

آیا اپل آیفون ۴ اینچی عرضه خواهد کرد ؟

دو روز پیش خبری در سایت iClarified منتشر شد که بنابر ادعای شخصی به نام مینگ چی کو ( تحلیلگر اوراق بهادار موسسه KGI ) قرار است آیفون ۴ اینجی از سمت اپل با دوریبین ۱۲ مگاپیکسلی عرضه شود. او همچنین مدعی است که این آیفون جدید دارای پردازنده A9 ؛ NFC ؛ بلوتوث ورژن ۴.۲ ؛ وای فای سری ۸۰۲٫۱۱ac ؛ باتری با ظرفیت ۱۶۴۲ و پشتیبانی از Live Photo خواهد بود و در ظرفیت های ۱۶ و ۶۴ گیگابایت عرضه میشود.

مینگ چی کو همچنین قیمت این گوشی جدید را بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار آمریکا تخمین زده و مدعی است این محصول به دلیل قیمت پایین باعث افزایش چند برابری فروش این شرکت خواهد شد. او همچنین گفته است که عرضه این آیفون جدید باعث میشود قیمت آیفون ۵اس ۵۰ درصد کاهش پیدا کند که همین امر سبب فروش بیشتر آیفون ۵اس نسبت به آیفون جدید خواهد شد.در حال حاضر آیفون ۵اس با قیمتی معادل ۴۵۰ دلار به فروش میرسد.

بر اساس شایعات منتشر شده آیفون ۴ اینچی آیفون SE نام خواهد داشت اما در چند ماه گذشته نام های دیگری نیز برای این محصول در اینترنت و شبکه های مجازی منتشر شده است ؛ حال باید منتظر باشیم تا در دوم فروردین ببینیم کدام یک از این شایعات به واقیت می پیوندد.