عرضه سیری در سیستم عامل مکینتاش

عرضه سیری در سیستم عامل مکینتاش

شاید به جرات بتوان گفت یکی از بزرگترین رویداد ها در عرصه تکنولوژی که در چند سال قبل توسط اپل ارائه شد ؛ اجرا کنننده فرمان صوتی بود ؛ که از سمت اپل ارائه و در آی او اس سیری نام گرفت.

این دستیار صوتی فوق العاده از لحظه ارائه روز به روز هوشمند تر میشد و نواقص آن برطرف میگشت تا رفته رفته به مرحله ای رسیده است که تقریبا هیچ پرسش شما را بی پاسخ نمیگذارد.

اگر کابر اپل بوده اید و آیفون دارید حتما برای یک بار هم که شده از این قابلیت فوق العاده استفاده کرده اید البته فهماندن برخی دستورات و درخواست ها به سیری با مشکل بزرگی که اکثر ما در زبان انگلیسی داریم کار دشواری است اما اگر این ایراد را که البته ایرادی از سمت ماست ؛  کنار بگزاریم استفاده از سیری واقعا لذت بخش است ؛ چرا که تصور کنید بسیاری از کارها نظیر تماس با دوستان ؛ تنظیم ساعت بیدار شدن از خواب ؛ اجرای موسیقی ؛ جستجو در اینترنت و … همه فقط با یک فرمان صوتی انجام میشود و نیازی نسیت که شما هیچ کاری انجام دهید.

اما اکنون که چند ماه تا رویداد بزرگ اپلی یعنی ( WWDC  ( WorldWide Developers Conference بیشتر زمان باقی نمانده بازار شایعات اپلی بسیار داغ است و هر کسی با استناد به اخبار درز کرده ای در گوشه و کنار جهان شروع به گمانه زنی میکند ؛ که در این میان عرضه سیری در سیستم عامل جدید مکینتاش هم به چشم میخورد ؛ حال باید منتظر ماند و دید که واقعا این قابلیت عالی پا به سیستم عامل مکینتاش هم خواهد گذاشت یا خیر ! ما هم مانند شما منتظر این رویداد بزرگ اپلی (  WWDC ) خواهیم بود.

siri