عملکرد دوربین دوگانه آیفون ۷ چگونه خواهد بود ؟

عملکرد دوربین دوگانه آیفون 7 چگونه خواهد بود ؟

دوربین آیفون ۷ اپل :

باز هم خبر از دوربین دوگانه آيفون ۷ اپل میباشد . این بار خبر و ویدیوی منتشر شده از سمت وب سایت macRumors میباشد . در این ویدیو سیستم عملکرد دوربین آیفون ۷ اپل را به روشنی به نمایش گذاشته است . همانطور که پیشتر در خبرهایی در مورد دوربین آیفون ۷ گفته بودیم , دوربین آیفون ۷ پلاس دارای ۲ لنز میباشد . یک لنز استاندارد با زاویه دید عریض مانند آیفون های موجود و لنز دوم برای اعمال زوم در حین فیلم برداری و یا عکس برداری میباشد .

دوربین آیفون 7 اپل

اخبار منتشر شده حاکی از این میباشند که استفاده از این ۲ دوربین بصورت همزمان خواهد بود و سیستم مدیریت این دوربین های آیفون ۷ با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط خود شرکت اپل قابل دسترس خواهد بود . تصاویر دو دوربین به صورت همزمان در صفحه نمایش ظاهر خواهند شد به این ترتیب که صفحه نمایش به ۲ قسمت مساوی تقسیم شده و یک تصویر با استفاده از لنز اول و تصویر دوم با استفاده از لنز دوم و بصورت زوم شده خواهد بود . جالب توجه میباشد که این تصاویر به صورت جداگانه ذخیره میشوند و میتوان هر کدام را بصورت مجزا تماشا کرد .

دوربین آیفون 7 اپل

در زمان فیلم برداری کاربران میتوانند بین دو تصویر سوییچ کنند و جا به جا شوند . در واقع در لنز عریض میتوان جایی که نیاز به زوم هست را مشخص کرد تا آن قسمت در دوربین دوم به نمایش در آید .

مهمترین , بهترین و جذاب ترین نکته ای که میشود در مورد دوربین آيفون ۷ اپل بیان کرد این است که : همزمان با یکی از دوربین های آیفون ۷ میتوان فیلم برداری کرد و با دیگری به عکاسی پرداخت . این تحقق یک رویاست .