مشخصات کامل آیفون SE + قیمت آیفون SE + زمان عرضه آیفون SE

مشخصات کامل آیفون SE + قیمت آیفون SE + زمان عرضه آیفون SE

مشخصات دقیق آيفون SE – قیمت و زمان عرضه آیفون جدید ۴ اینچی اپل :

کنفرانس خبری ۲۱ مارچ اپل یا معرفی محصول ۴ اینچی با نام آیفون SE همراه بود . آیفونی شبیه به آيفون ۵S که قبلا در سال ۲۰۱۳ رونمایی شده بود . اما سوال اصلی که برای بسیاری از کاربران و استفاده کنندگان گوشی های آيفون به وجود آمده است این میباشد که
چرا اپل به گذشته بازگشته و آیفون ۴ اینچی معرفی کرد ؟

نشخصات دقیق آیفون SE

جواب یک جمله ساده است . مردم عاشق گوشی های ۴ اینچی هستند . همین یک جمله کافی بود تا اپل مجددا شروع به تولید گوشی های هوشمند ۴ اینچی بکند و محصول جدیدش را با نام آیفون SE روانه بازار بکند . اپل علت اصلی ارایه مجدد گوشی های ۴ اینچی را علاقه بیش از حد مشتریان به این سایز از گوشی ها اعلام کرد . Greg که برای ارایه آیفون SE روی سن رفته بود بیان کرد که اپل در ارایه آیفون ها با سایز بزرگ موفق عمل کرده است , اما با ارایه این آيفون بازارهای جدیدی را هدف قرار داده است . دو بازار جدید : گوشی های ارزان قیمت | عاشقان گوشی های کوچک .

منتظر یک محصول با ظاهری قدیمی اما به روز باشید .

آیا باطری آیفون SE از باطری آیفون های دیگر قوی تر است ؟

نشخصات دقیق آیفون SE

ایراد اصلی و بزرگی که همیشه به گوشی های هوشمند و مخصوصا گوشی آیفون ۶S وارد میکردند , میزان شارژ دهی کم آن بود . گوشی آیفون ۶S حتی از سمت اپل بازها هم مورد انتقاد قرار گرفته بود , چرا که باطری آن خیلی زود خالی میشد و کاربران را اذیت میکرد . باطری گوشی آيفون SE پیشرفت قابل توجهی کرده است . حدودا ۲۰% قوی تر نسبت به ورژن های قبلی . جفری فاولر یکی از نویسندگان وال استریت ژورنال آزمایشی را برای میزان شارژ دهی گوشی آيفون SE طراحی کرده است . طی این آزمایش چند مدل از گوشی های آيفون همزمان با هم به صورت اتوماتیک صفحات وب را مرور میکنند . آيفون SE این کار را به صورت مداوم برای مدت ۱۰ ساعت انجام داد . این در حالی بود که گوشی آيفون ۶S حدودا ۲ ساعت زودتر خاموش شد و آیفون ۵S نیز مثل آيفون ۶S دو ساعت زودتر شارژش به پایان رسید .

منتظر یک محصول با قدرت شارژ دهی فوق العاده باشید . 

حس گر اثر انگشت آیفون SE تغییر کرده است ؟

نشخصات دقیق آیفون SE

اثر انگشت به کار رفته در آیفون ۶S پیشرفت قابل ملاحظه ای نسیت به آیفون ۶ و آیفون ۵S داشت . طوری که اگر شما میخواستید طبق عادت گذشته با فشار دادن دکمه هوم , ساعت را نگاه کنید , در عین تعجب شاهد باز شدن گوشی آیفون ۶S بودید . سرعت و دقت فوق العاده در کنار هم تاچ آیدی خارق العاده و منحصر به فردی را برای شما به ارمغان آورده بود . اما آیا در آیفون SE هم شاهد این تاچ آیدی قدرتمند خواهیم بود ؟ جواب منفی میباشد . اپل از تاچ آیدی که قبلا در آیفون ۵S استفاده کرده بود , در آيفون SE نیز از همان بهره خواهد برد . البته اپل پی پشتیبانی خواهد شد .

منتظر یک نوستالژیک از سمت اپل باشید .

حروف “اس” و “ای” در آیفون SE به چه معناست ؟

ذهن خیلی از افرادی که کنفرانس خبری اپل را به صورت زنده تماشا میکردند درگیر نام گذاری آیفون SE شده است . منظور تیم کوک و همکارانش از نام گذاری این اسم خاص که از سنت دیرینه اپل به دور میباشد چه بوده است ؟ گمانه زنی های زیادی در مورد این نام گذاری از قبیل : Small Extremities و Same-ld Engineering شده بود که با حرف آقای Phil Schiller سخن گوی اپل مبنی بر Special Edition به شایعات پایان داده شد . همان طور که میدانید آیفون Special Editoin به معنای ویرایش ویژه میباشد . ویرایش ویژه ای از آیفون ۵S و آیفون ۶S .

منتظر یک آیفون با ویرایش ویژه واقعی باشید .

مشخصات سخت افزاری گوشی آیفون SE :

رم آیفون SE : جلوی رم گوشی آیفون SE در جدول مشخصات عدد ۲ درج شده است . همان عددی که در جلوی رم دستگاه آیفون ۶S درج شده است .

قلب تپنده آیفون SE : باز هم پردازنده A9 در کنار پردازنده کمکی M9 . اینبار بر روی گوشی آيفون SE این سخت افزار قدرتمند را تجربه خواهید کرد . پس از تجربه موفق استفاده از این پردازنده بر روی آیفون ۶S و ینچمارک های فوق االعاده آن , اینبار اپل از این پردازنده قدرتمند بر روی گوشی های جدیدش آيفون SE بهره برده است .

دوربین آیفون SE : دوربین پرچم دار جدید گوشی های ۴ اینچی ۱۲ مگاپیکسل میباشد . این دوربین قدرتمند میتواند با قدرت ۴K فیلم برداری کند و با قدرت ۶۳ مگاپیکسل عکس های پانوراما را تولید کند . همچنان از تحول دنیای عکاسی یعنی عکس های زنده موسوم به Live Photo پشتیبانی خواهد شد . 

قدرت LTE و میزان سرعت آن : نرخ انتقال اطلاعات در گوشی آیفون SE مقدار ۱۵۰ مگابیت در هر ثانیه میباشد که نسبت به آيفون ۵S رشد ۵۰% داشته است . در این ویژگی سخت افزاری نیز پا به پای آيفون ۶S  میباشد .

نسخه های حجمی آيفون SE : آیفون SE با دو نسخه ۱۶ گیگ و ۶۴ گیگ به بازار وارد خواهد شد .

منتظر ارایه و فروش قوی ترین گوشی ۴ اینچی بازار با نام آیفون SE یاشید .

زمان ارایه آیفون SE : آیفون SE از تاریخ ۱۲٫۱٫۱۳۹۵ مصادف با ۳۱٫۳٫۲۰۱۶ به بازار مقصد خواهد رسید و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت .

قیمت آیفون SE چقدر خواهد بود : با توجه به این که دو نسخه از این مدل از آیفون ارایه خواهد شد هر کدام از این دو نسخه با قیمت ۳۹۹ دلار و ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد . یعنی قیمت گوشی به تومان تقریبا مقدار ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ برای نسخه ۱۶ گیگی و مقدار ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ توان برای نسخه ۶۴ گیگی خواهد بود .

پیش بینی فروش آیفون SE :

 تحلیل‌گران تایوانی معتقد هستند اپل در مدت زمان باقی مانده از سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۵ میلیون دستگاه آیفون SE خواهد فروخت که در قیاس با آيفون ۵ سی مقدار بسیار کمی به شمار می‌رود .

 منتظر هیولای گوشی های ارزان قیمت و قدرتمند باشید .