معرفی و دانلود نرم افزار فارسی Memory Online برای آیفون، آیپاد و آیپد

شاید بسیاری از شما کاربران در طول روز نیاز به تبادل اطلاعات و فایل دارید اما بستر مناسبی برای آن نمی یابید. ما به شما نرم افزاری ایرانی را معرفی خواهیم کرد Memory Onlineکه سعادت معرفی آن نصیب کافه اپل گردید. ما تا جایی که در توان داریم سعی می کنیم از توسعه دهندگان خوش ذوق و بی نظیر ایرانی حمایت کنیم. هر چند که حمایت های شما کاربران گرامی و بی همتا چشمگیرتر خواهد بود. نرم افزار Memory Online که توسط چند توسعه دهنده ایرانی تولید و عرضه شده است، بستری را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید فایلهای مورد نظر خود را در آن آپلود کنید و لینک دانلود اختصاصی برای فایل دریافت نمایید. فضاهای آپلود در چند پلن عرضه شده که برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مجموعه مراجعه فرمایید. برای حمایت از این اپلیکیشن و همچنین توسعه دهندگان آن، از اپ استور دانلود نمایید. البته جای نگرانی نیست زیرا اپلیکیشن به رایگان در اپ استور عرضه شده است!

 

توضیحات تیم سازنده:

مموری آنلاین در راستای خدمت به کاربران عزیز میهن عزیزمان ایران فضایی در را در اینترنت طراحی و پیاده سازی کرده است که این امکان را به کاربر می دهد تا هر نوع فایلی را به آسانی در فضای اینترنتی مموری آنلاین آپلود و در هر زمان و مکان آن را دانلود کنند.

مموری آنلاین برای جلوگیری از دانلود فایل های شخصی شما، امکان قرار دادن رمز عبور بر روی فایل را قرار داده است!
با این قابلیت دریافت کنندگان لینک دانلود باید رمز عبور را جهت دانلود وارد کنند. مموری آنلاین در ۳ پلتفرم موبایلی Android و iOS و همچنین وب سایت در اختیار شما قرار گرفته است.
در زیر به برخی از موارد مموری آنلاین اشاره می کنیم:

– قرار دادن رمز عبور بر روی فایل آپلود شده

– قرار دادن توضیحات بر روی فایل جهت شناسایی آسان فایل

– عمومی کردن فایل مورد نظر (با این قابلیت شما قادر خواهید بود فایل مورد نظر شما در سایت به صورت عمومی قرار گیرد تا همه مراجعه کنندگان آن را دانلود نمایند.)

– تولید کد QR Code برای دریافت لینک دانلود توسط بارکد خوان های گوشی

– پشتیبان گیری از مخاطبین و پیامک ها و آپلود خودکار آن در حساب کاربری

– خرید بی نهایت فضای دیسک برای حساب کاربری

– اضافه کردن فایل به علاقمندی ها جهت دستیابی سریع به فایل

– ساخت پوشه در مسیر دلخواه

معرفی و دانلود نرم افزار فارسی Memory Online برای آیفون، آیپاد و آیپدمعرفی و دانلود نرم افزار فارسی Memory Online برای آیفون، آیپاد و آیپدمعرفی و دانلود نرم افزار فارسی Memory Online برای آیفون، آیپاد و آیپدمعرفی و دانلود نرم افزار فارسی Memory Online برای آیفون، آیپاد و آیپد

 دانلود از لینک آیتونز: ۴ مگابایت

 نسخه نرم افزار: Ver. ۳٫۰٫۰

 فعالسازی: رایگان

 سیستم عامل: iOS 7.0 و بالاتر

 سازگاری: iPhone, iPod, iPad

 قيمت: رایگان

 سازنده: Memory Online