معرفی پهباد DJI Phantom 4

معرفی پهباد DJI Phantom 4

اپل پهباد DJI Phantom 4 را برای فروش در فروشگاه آنلاین خود قرار داد . جدیدترین پهباد با دورین DJI میباشد که میتوانید با بهترین کیفیت تصاویر هوایی را ثبت کنید .

این پهباد توسط گوشی های آیفون و آیپد قابل هدایت میباشند و همچنین از نکات بسیار قوی این پهباد این میباشد که قابلیت تعقیب هدف را به صورت هوشمند دارد .

پهباد

امکانات خیره کننده پهباد DJI Phantom 4 :

سنسورها و موانع : سنسورهای موجود در پهباد موانع را میبیند و اگر مانعی بر سر راهش بیابد بصورت خودکار میایستد و یا از کنار آن عبور میکند . حس پرواز بدون نقص را خواهید یافت .
گوشی را لمس کنید و پرواز کنید : در حالت TapFly به راحتی با لمس کردن صفحه گوشی پهباد را از جهتی به جهت دیگر هدایت کنید و یا آن را به پرواز در بیاورید .
پرواز آسان : سیستم Vison Positioning ی که در پهباد به کار رفته است همیشه شما را از موقعیت پهباد آگاه میکند . پهباد میفهمد که کجاست و میداند که شما کجا هستید و هر منطقه ای که شما بگویید فرود خواهد آمد .
کیفیت فیلم برداری : کیفیت تصویر برداری ۴k با قابلیت ضبط ۳۰ فریم بر ثانیه در اختیارتان قرار میدهد . میتواند با کیفیت ۱۰۸۰ P و ۱۲۰ فریم بر ثانیه فیلم تصویر آهسته تولید کند . دورین عکاسی پهباد ۱۲ مگاپیکسل میباشد .
سرعت پهباد : سرعت پهباد در حالت اسپورت به ۴۵ مایل بر ساعت و یا ۷۲ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید .
زمان پرواز : پهباد با باطری فول شارژ یبش از ۲۸ دقیقه پرواز خواهد کرد .

قیمت این پهباد ۱,۳۹۹٫۹۵ دلار میباشد که میتوانید از فروشگاه آنلاین اپل خریداری کنید .

پهباد