معرفی کامل آیپاد نانو اپل – iPod Nano 8th Generation

آیپاد نانو اپل

آیپاد نانو باریکترین محصول اپل در رده محصولات آیپاد میباشد . ضخامت آن تنها ۵٫۴ میلی متر و صفحه نمایش آن ۲٫۵ اینچ است که نسبت به ورژن قبلی آیپاد نانو دو برابر شده است . ۳۱ گرم وزن این محصول خارق العاده اپل می باشد . در این ورژن ما شاهد دکمه Home مانند گوشی های آیفون برای بازگشت به صفحه قبل هستیم .

آیپاد نانو اپل

آیپاد نانو دارای ۴ دکمه دکمه میباشد :

۱ – دکمه Home : با زدن این دکمه به صفحه اصلی بازخواهید گشت . این دکمه مانند دکمه های Home آیفون عمل خواهد کرد .

۲ – دکمه On / Off : این دکمه مخصوص خاموش و روشن کردن آیپاد و قرار دادن این دستگاه در حالت Standby میباشد .

۳ – دکمه افزایش و کاهش صدای آیپاد نانو اپل .

آیپاد نانو اپل

لازم به ذکر است که بدنه این محصول زیبا از آلومینیوم میباشد که در مقابل ضربه بسیار مقاوم میباشد .

حال به بررسی پخش موزیک روی آیپاد نانو اپل خواهیم پرداخت :‌

در قسمت موزیک ایپاد میتوانید موسیقی های مورد علاقه تان را بر اساس : نام خواننده , سبک موسیقی ( راک , پاپ , متال و .. ) اجرا کنید و از کیفیت فوق العاده پخش موزیک لذت ببرید . با توجه به اینکه صفحه نمایش ۲٫۵ اینچ میباشد میتوانید برای آهنگ هایتان کاور زیبا انتخاب کنید . با تکان دادن آیپاد نانو آهنگ ها را عوض کنید و به آهنگ بعدی بروید .

آیپاد نانو اپل

Genius : فرض کنید در حال گوش دادن به یک سبک خاص از آهنگ میباشید . با فعال کردن این ویژگی دستگاه به صورت خودکار لیستی از همین سبک از آهنگ ها را پخش خواهد کرد .

در قسمت بعدی به پخش ویدیو بر روی آیپاد خواهیم پرداخت :

بی نظرترین ویژگی جدید آیپاد نانو همین قسمت هست . میتوانید در صفحه نمایش ۲٫۵ اینچی ویدیوهای مورد علاقه تان را با بهترین کیفیت ببینید . ویدیوها باید با فرمت MP4 باشند .

آیپاد نانو اپل

بلوتوث در آیپاد نانو :

توسط این قابلیت میتوانید به دستگاه هایی مانند هدفون بلوتوث یا سایر سیستم های صوتی بلوتوث وصل شوید و از پخش موزیک در فضاهای مختلف لذت ببرید.

آیپاد نانو اپل

قابلیت رادیو در آیپاد نانو اپل :‌

فقط کافی است Earpod ( هندزفری ) را به دستگاه متصل کنید تا بتوانید با دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید . به وسیله کنترل های روی صفحه میتوانید امواج را تغییر دهید . نکته جالب توجه این موضوع میباشد که آیپاد تا ۱۵ دقیقه رادیو را به عقب برگردانید .

آیپاد نانو اپل

قابلیت بعدی آیپاد نانو نرم افزار Fitness میباشد :‌

توسط این نرم افزار و قابلیت شگفت انگیز pedometer قادر خواهید بود تا بدون هیچ وسیله ی اضافه ای تعداد گام های برداشته شده , مسافت پیموده شده , زمان و کالری مصرف شده را متوجه شوید . پس از اتمام فعالیت میتوانید دستگاه را به سایت Nikeplus.com متصل کرده و فعالیت روزانه خود را مشاهده کنید .

آیپاد نانو اپل

آخرین مورد بررسی وضعیت باطری آیپاد نانو اپل میباشد که به شرح زیر میباشد :‌

۱ – پخش ۳۰ ساعت موزیک

۲ – پخش ۳٫۵ ساعت ویدیو

۳ – باطری آیپاد پس از ۳ ساعت شارژ کامل خواهد شد .

محتویات جعبه :
ایرپاد – کابل لایتنیگ – آیپاد