وضعیت آب و هوا

وضعیت آب و هوا

بررسی نرم افزارهای آب و هواشناسی !

با توجه به نزدیک شدن عید نوروز و مسافرت هایی که خیلی از شما کاربران عزیز در پیش رو دارید قصد داریم تا در این پست نرم افزارهایی که شاید در سفر مورد نیاز شما شود را معرفی کنیم . قطعا مهم ترین چیزی که قبل از سفر باید به آن دقت شود وضیعت آب و هوای محلی است که قرار است به آنجا سفر کنید . در ادامه پست به معرفی چند تا از این نرم افزارها خواهیم پرداخت :

Yahoo Weather : بهترین و سبک ترین نرم افزار آب و هوا که در اپ استور میباشد . این نرم افزار زیباترین و کاربردی ترین نرم افزار آب و هوا  و هواشناسی برای آیفون و آیپد میباشد . طراحی و زیبایی این نرم افزار آب و هوا به قدری میباشد که در سال ۲۰۱۳ جایزه بهترین طراحی نرم افزار را از طرف اپل دریافت کرد.

امکانات کلیدی نرم افزار آب و هوای یاهو :
نشان دادن وضعیت دقیق آب و هوا و وضعیت هواشناسی در ساعات مختلف بهمراه وضعیت باد و فشار هوا
نمایش طلوع و غروب خورشید
امکان اضافه کردن ۲۰ شهر و جابجایی بین شهرها با اسکرول به چپ و راست

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

نرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپل

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

نرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپلنرم افزار آب و هوا برای اپل

دانلود نرم افزار از اپل استور

نرم افزار WeatherBug : 

اگر تا به حال از نرم افزارهای هواشناسی و آب و هوا انتظار نشان دادن دما و وضعیت ابرها را داشته اید این نرم افزار آب و هواشناسی آمده تا سطح توقعتان را بالا ببرد . یکی از قابلت های منحصر به فرد این نرم افزار آب و هوا علاوه بر نشان دادن وضعیت آب و هوای حال حاضر نشان دادن وضعیت هواشناسی در ۱۰ روز آینده میباشد . ویژگی های این نرم افزار آب و هوا بسیار زیاد است که به چند تای آن اشاره میکنیم .

  • امکانات کلیدی نرم افزار آب و هوای ودر باگ :
  • اولین خصوصیت نرم افزار آب و هوا و هواشناسی ودرباگ امکان پیش بینی صاعقه و طوفان و نمایش آن روی نقشه میباشد . در صورتی که آنلاین باشید خود نرم افزار به شما هشدار میدهد که در چه زمانی طوفان و صاعقه رخ خواهد داد و فاصله شما تا آن چه قدر میباشد . 
  • دومین خصوصیت نرم افزار آب و هوا و هواشناسی ودرباگ مشاهده توده ابرها و چگونگی جابجایی آنها به صورت آنلاین در آسمان میباشد . این ویژگی را قبلا فقط در اخبار مشاهده میکردیم .
  • سومین و مهم ترین ویژگی نرم افزار آب و هوا و هواشناسی ودرباگ این هست که با باز کردن منوی Live Cam قادرید تا تصاویر زنده از خیابان هایی که دوربین ها در آن نصب هستند ببینید و از وضعیت آب و هوای آنجا مطلع گردید . البته این ویژگی فعلا در آمریکا قابل استفاده میباشد . 

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: نرم افزار کاربردی
بروز رسانی: ۹ فوریه ۲۰۱۶
نسخه: ۴٫۳
حجم فایل: ۸۷٫۵ مگابایت
زبان ها: English, Portuguese,, Spanish,
امتیاز: ۴+
دیواس مورد نیاز :  آیفون – آیپد
سیستم عامل مورد نیاز : ios 6 به بالا