ویژگیهای احتمالی آیفون ۷: ضد آب و خطوط آنتن نامحسوس

چندی است که اخبار مختلفی در مورد آیفون ۷ در دنیای اینترنت به چشم می خورد. ما در کافه اپل چند خبر در مورد ویژگیهای احتمالی iPhone 7 منتشر کردیم. حال خبری جدید در مورد دیگر ویژگیهای آیفون آینده اپل منتشر شده است که بد نیست شما هم با ما همراه باشید تا آنها را مرور کنیم!

به گزارش یک منبع خبری تایوانی، اپل خط تولید آیفون ۷ را راه اندازی کرده است و در ۳ ماهه اول ۲۰۱۶ تولید آن را آغاز خواهد کرد! در حال حاضر ۶۰ درصد از خط تولید آماده شده است و احتمال می رود iPhone 7 با ویژگیهای جدیدتر از نسل های پیشین تولید شود و در اختیار کاربران قرار گیرد.

بیشترین شایعه ای که این روزها در مورد آیفون بعدی اپل قوت گرفته، ضد آب بودن آن است که در این خبر به آن اشاره مستقیم شده است. با توجه به گزارش منبع خبری، اپل در صدد تولید آیفون کاملاً ضد آب است تا در برابر نفوذ مقابله کند. همانطور که می دانید آیفون ۶s تنها یک ساعت و آن هم در مقدار بسیار کمی از آب دوام می آورد اما اگر به داخل استخری از آب فرو برود، در کمترین زمان ممکن، با دنیا خداحافظی می کند.

سالی که آیفون ۶ معرفی شد، بسیاری از کاربران دل چرکین شدند که علت آن مشاهده خطوط بسیار محسوس آنتن روی iPhone 6 بود اما با این حال آیفون ۶ و نسل بعدی اش یعنی iPhone 6s با استقبال خوبی مواجه شدند. از این انتظار می رود اپل در آیفون ۷ خطوط آنتن را نامحسوس کند تا آن تعداد از کاربران ناراضی را نیز راضی کند تا دوباره به محصولاتش رو بیاورند. به نظر شما این شایعات به واقعیت تبدیل می شوند؟!

ویژگیهای احتمالی آیفون 7: ضد آب و خطوط آنتن نامحسوس