پیجز (Pages) ویرایشگر متن برای آیپد، آیفون و آیپادتاچ

پیجز (Pages) ویرایشگر متن برای آیپد، آیفون و آیپادتاچ

توضیحات

پیجز زیباترین ویرایشگر متنی است کا تاکنون بر روی یک دستگاه تلفن مشاهده کرده اید. این ویرایشگر قوی به شما کمک می کند تا گزارش های شکیل، رزومه و اسناد را در چند دقیقه ایجاد کنید. پیجز به صورت اختصاصی برای آیفون، آیپد و آیپادتاچ به همراه پشتیبانی از قابلیت چند لمسی، لمس سه بعدی و زوم هوشمند طراحی شده است.

با انتخاب یکی از (بیش از) ۶۰ تمپلیت طراحی شده توسط اپل، یک شروع سریع داشته باشید. یا یک سند خالی ایجاد و به آن متن، عکس، شکل و… با چند کلیک ساده، بیافزایید. سپس با فونت های زیبا و استایل های شکیل، به نوشته خود زیبایی دهید. در نهایت برای مشاهده و خواندن متون، می توانید از ابزارهایی نظیر کامنت گذاری و هایلایت استفاده نمایید.

با کمک آیکلود شما می توانید اسناد خود را بین دستگاه هایتان به صورت به روز داشته باشید. همچنین با استفاده از یک لینک ساده می توانید اسناد را به اشتراک گذارید یا از طریق آیکلود امکان اصلاح آنها را به دیگران نیز بدهید.

مشخصات

قیمت: ۹٫۹۹ دلار
دسته بندی: بازی
بروز رسانی: اپلیکیشن آفیس و نوشتاری
نسخه: ۱۱ نوامبر ۲۰۱۵
حجم فایل: ۲۷۵ مگابایت
زبان ها: English, Arabic, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
امتیاز: ۴+

تصاویر آیپد:

پیجزپیجز برای آیپدپیجز برای آیفونپیجز برای آیپادتاچپیجز برای آی او اس

تصاویر آیفون:

ویرایشگر پیجزویرایشگر پیجز برای آیپدویرایشگر متن پیجز برای آیفونویرایشگر پیجز برای آیپادتاچویرایشگر متن پیجز برای آی او اس

لینک دانلود

دریافت از اپل استور

این برنامه برای iOS 8.4 طراحی شده (مناسب برای آیپد، آیفون و آیپاد تاچ)

سازگار با iOS 8.4 و بالاتر